Produkt byl úspěšně přidán do nákupního košíku
Počet
Celkem
Počet chyb0položky ve vašem košíku. 1 produkt v košíku.
Celkem za produkty:
Celkem za doručení:  Bude determinováno
Celkem
Pokračovat v nákupu Pokračovat do pokladny
Nové Sleva! 20 Ks SC UPC/APC Fiber Chránit Box Bílá/Černá s Vlákno Optický Adaptér SM, Single Mode FTTH Sítí Ethernet Zobrazit větší

20 Ks SC UPC/APC Fiber Chránit Box Bílá/Černá s Vlákno Optický Adaptér SM, Single Mode FTTH Sítí Ethernet

681.75 Kč

Nový produkt

Položka Délka 1m
Velikost 16x5x2cm
Vlákno Typ Single Mode
Číslo Modelu PB-SCA01
Značka ALLSTRONG
Typ Konektoru SC/APC
Kompatibilní D-Link
Původ KN(Původu)

SC APC Fiber Chránit Box s SC APC SM Adaptér FTTH Vlákno Příslušenství pro optický kabel ochrana

Specifikace

Připojení kabelu na ochranu box pro 1 v 1, pro 2.0 mm optický kabel, 3.0 mm optický kabel

Materiál: nové ABS zpomalující hoření,

zajištění kvality, zpomalovače hoření výkon v souladu s komunikační průmyslových standardů,

zpomalovače hoření třída UL94V-0

Štítky: 10g sfp, apc upc, 10gbe, ftth, spínač tkané průmyslové, fiber ethernet switch, wifi x, ftth spínač ftth, softbox, dobrá deska.

Napsat recenzi

20 Ks SC UPC/APC Fiber Chránit Box Bílá/Černá s Vlákno Optický Adaptér SM, Single Mode FTTH Sítí Ethernet

20 Ks SC UPC/APC Fiber Chránit Box Bílá/Černá s Vlákno Optický Adaptér SM, Single Mode FTTH Sítí Ethernet

Související produkty